درحال مشاهده: مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - اصول حرفه اى بودن


ادعونی
اهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

اصول حرفه اى بودن

1399/08/15
02:04
امیرحسین ستوده بیدختی امیرحسین ستوده بیدختی
حرفه اى بودن را مى توان اینگونه تعریف نمــود: "حرفه اى بودن عبارت اســت از داشــتن دید كامل و نگرش كل نگر به یــك كار یا زمینه كارى كه با تســلط و احاطه همه جانبه بر موضوع همراه است و ناشى از داشتن دغدغه، تجربه فراوان، و كسب دانش و خردمندى لازم و كافى در آن زمینه مى باشد". اصول حرفه اى بودن عبارتند از: 1 -داشتن دغدغه: شما با خواست و اراده خود وارد آن كار شــده اید و آن كار براى شما مسئله و دغدغه است. 2 -جدیت: شما در انجام آن كار، مصمم و جدى هستید و آن را با نظم فراوان و صرف وقت كافى انجام مى دهید نه به صورت تفننى یا تفریحى. 3 -دانش و خردمنــدى: بر حوزه كارى مورد نظر، اشــراف فكــرى دارید و خلاقانــه و آینده نگرانــه به ارتقاى وضعیت مى اندیشید و راهكار آن را ابداع مى نمایید. 4 -تجربه فــراوان: در آن زمینه، تجربه فراوان دارید. دركى عمیق نسبت به موضوع داشــته، تمامى مهارت ها و قابلیتهاى لازم را كسب كرده اید. 5 -لذت بــردن از كار: از انجام كار خود لذت مى برید و آن را با شوق و ذوق فراوان پى مى گیرید. 6 -احتــرام گــذارى: براى همــكاران، مشــتریان و كارفرمایان خود احترام ً قائلید. خصوصا براى پیش كسوتان، اســاتید و بزرگان، ارزش و احترامى مضاعف درنظر مــى گیرید. رعایت اصول اخلاقــى و شــئونات محیط كار، رشــد حرفه اى شما را تضمین مى كند. 7 -یادگیرى مســتمر: سعى مى كنید در هر تجربه، نكته اى جدید بیاموزید و تلاش مى كنید تا یادگیرى شــما در این زمینه، متوقف نگردد.  
  8 -پشــتكار: به كار خود دلگرم هستید؛ از شكست نمى هراسید و هرگز ناامید نمى شوید. 9 -دلســوزى و تعهد: به كار و سازمان خــود، تعلق خاطر داریــد و كارهاى خود را با دلسوزى و متعهدانه انجام مى دهید. 10 -بهــره ورى: در كارهــاى خــود، خلاقیــت به خــرج مى دهیــد؛ از ســرعت و دقت كافى برخوردارید و بازده كارى بالایى دارید.


نظرات
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

ادامه مطلب ادامه مطلب

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - اصول حرفه اى بودن

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - اصول حرفه اى بودن,مدیریت ساخت ,مدیریت پروژه, مدیریت پروژه های ساخت, مدیریت پروژه و ساخت,مدل سازی اطلاعات ساختمان,مدیریت ساخت
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مهندسی و مدیریت ساخت پروژه است. |طراحی و توسعه:امیرحسین ستوده بیدختی|
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic